سفارش تبلیغ
صبا
 
سه شنبه 94 اردیبهشت 1 , ساعت 10:40 عصر
در این کارواش ها که در محورهای منتهی به مشهد مقدس جانمایی شده بطور متوسط 100 خودروی زائران امام رضا(ع) و مسافران نوروزی- در هر ایستگاه- مورد شستشو قرار می گیرد

گروه اجتماعی- به گزارش بولتن نیوز، در این کارواش ها که در محورهای منتهی به مشهد مقدس جانمایی شده بطور متوسط 100 خودروی زائران امام رضا(ع) و مسافران نوروزی- در هر ایستگاه- مورد شستشو قرار می گیرد


کارواش,عکس

کارواش صلواتی برای زائران امام رضا(ع)

کارواش,عکس

کارواش صلواتی برای زائران امام رضا(ع)

کارواش,عکس

کارواش صلواتی برای زائران امام رضا(ع)

کارواش,عکس

کارواش صلواتی برای زائران امام رضا(ع)

کارواش,عکس


سه شنبه 94 اردیبهشت 1 , ساعت 10:39 عصر
شیخ ” محمد بن راشد آل مکتوم ” نخست وزیر امارات و حاکم دبی کار ساخت یک پارکینگ خصوصی چند طبقه در لندن برای بیش از 100دستگاه خودرواش را آغاز کرد.
 

به گزارش بولتن نیوز، به نقل از العالم، یک اقامتگاه 5 ستاره برای رانندگان، محافظان و سایرپرسنل در کنار پارکینگ ساخته خواهد شد و مکانی برای فرود بالگرد در کنار رود تایمزپیش بینی شده که به حاکم دبی ، همراهان و 23 فرزندش اجازه می دهد با استفاده از بالگرد راهی پایتخت شده و در خودروهای بسیار گرانقیمت سوار شوند.

این موضوع باعث نگرانی اهالی منطقه شده است چون رانندگان خودروهای وی بر منطقه مسلط شده و حدود 120 دستگاه خودرو هر روز از پارکینگ خارج و وارد می شوند که باعث ایجاد مشکل در تردد خوروهای مردم خواهد شد.

شیخ محمد دارای اصطبل هایی برای مسابقات اسب سواری و هتل های بسیار گرانقیمت "جمرا” در انگلستان است.

nf00415741-2

گاراژ دارای دو طبقه در زیر زمین و شش طبقه در روی زمین ، دفاتر ، سرویس های بهداشتی و آپارتمان های سه خوابه برای رانندگان است.

"جین هلم” زن 52 ساله از اهالی منطقه گفت، گویی یک ثروتمند برای طرحی پول هنگفتی خرج می کند بدون آنکه راحتی مردم منطقه را در نظر بگیرد، چون منطقه به طور کامل در اختیار شیخ و فرزندانش قرار خواهد گرفت.

گاراژ توسط شرکت "اسمیک منگمنت” طراحی شده که مورد موافقت هیات مدیره شرکت "واند ساوث بورو” قرار گرفته است.

این همان شرکتی است که طرح ساخت قصر شیخ در ارتفاعات اسکاتلند را ارائه داد.

کارشناسان هزینه ساخت گاراژ شیخ در لندن را بیست میلیون لیره استرلینگ (حدود 100 میلیارد تومان) برآورد کرده اند.

حاکم دوبی و همسرش که برای ساخت پروژه بسیار گرانقیمت و اشرافی پارکینگ او به لندن سفر کرده بودند با شمائلی عجیب و متفاوت در خیابان های لندن ظاهر شدند.

حاکم دوبی و همسرش در انگلیس
قدم زدن حاکم دبی با شمائل غربی ها در خیابان های لندن

سه شنبه 94 اردیبهشت 1 , ساعت 10:38 عصر
گرچه در طول 16 سال جنگ ویتنام ده‌ها عکاس خبری هزاران عکس از فاجعه‌ای که در این کشور رخ می داد به ثبت رساندند اما هیچیک از آنها به اندازه تصویری که "ادی آدامز" عکاس اسوشیتدپرس از اعدام اسیر ویت‌کنگی توسط سرتیپ "نگوک لوآن"گرفت اهمیت نیافت.
گروه تاریخ- به گزارش بولتن نیوز، گرچه در طول 16 سال جنگ ویتنام ده‌ها عکاس خبری هزاران عکس از فاجعه‌ای که در این کشور رخ می داد به ثبت رساندند اما هیچیک از آنها به اندازه تصویری که "ادی آدامز" عکاس اسوشیتدپرس از اعدام اسیر ویت‌کنگی توسط سرتیپ "نگوک لوآن"گرفت اهمیت نیافت.


سه شنبه 94 اردیبهشت 1 , ساعت 10:37 عصر
این جزایر جدید در دریای چین جنوبی ایجاد شده است یعنی نقطه ای که همواره بر سر مالکیت جزایر آن میان چین و ژاپن و چند کشور دیگر جنوب شرق آسیا تنش سیاسی و حتی تهدیدهای نظامی وجود داشته است.

به گزارش بولتن نیوز،چین با استفاده از پیشرفته ترین فناوری های مکنده، جزایر تازه ای در دریا ایجاد کرده تا بدین ترتیب بر یکی از تنشهای سیاسی عصر حاضر دامن زده شود.

 

ساخت جزایر مصنوعی با سرعتی حیرت انگیز در چین

 

.


سه شنبه 94 اردیبهشت 1 , ساعت 10:34 عصر
ترکیه ،مالزی و امارات سه مقصد برتر و محبوب‌ترین مقصد گردشگری مسلمانان جهان شناخته شدند.

گروه بین الملل، ترکیه ،مالزی و امارات سه مقصد برتر و محبوب‌ترین مقصد گردشگری مسلمانان جهان شناخته شدند.

به گزارش بولتن نیوز،
ترکیه، مالزی و امارات متحده عربی رتبه سوم را در جدول شاخص مسافرتی مسلمانان جهان در سال 2014 بدست آورند.
براساس داده‌های بدست آمده از موسسه مستر کارت و هلال، کشورهای ترکیه ، مالزی وامارات درسال 2014 به ترتیب سه کشوربرتر درجدول شاخص سفر مسلمانان جهان در سال 2014 شدند.
طبق همین گزارش کشورهای تایلند، بریتانیا، افریقای جنوبی و فرانسه نیز از دیگر مقصدهای برتر ومحبوب برای گردشگران مسلمان جهان بوده اند که پس از سه کشور یاد شده قرار دارند.

ترکیه محبوب‌ترین مقصد گردشگران مسلمانان جهان شد


این گزارش از آن رو حایز اهمیت است که طبق همین بررسی‌ها، گردشگران مسلمان جمعیت درحال رشدی هستند که به صورت بخشی شناور برای اقتصاد گردشگری جهان در سال 2014 بیش از 145 میلیارد دلار درآمد تولید کرده‌اند.
کشور سنگاپور نیز برای نخستین بار درمیان مقصدهای برترمسافران مسلمان قرار گرفته است.
"راقو ماهوترا" رییس بخش خاورمیانه و شمال افریقای موسسه مالی "مستر کارت" بااشاره به شاخص‌های اعلام شده می‌گوید:«مسلمانان جمعیت مهم و درحال رشدی در صنعت گردشگری جهان هستند و ارائه این اطلاعات و این جدول رتبه بندی م‌‌تواند کمک مهمی برای مشتریان ما باشد که به گونه آگاهانه‌تری تصمیم بگیرند.»

ترکیه محبوب‌ترین مقصد گردشگران مسلمانان جهان شد


کشور ترکیه در سال‌های اخیر و با بروز بحران های داخلی در کشورهای منطقه خاورمیانه موفق شده است بیش از هر کشور دیگری توجه مسلمانان عرب وثروتمند منطقه را بخود جلب کند. مالزی اما در سال‌های اخیر در تامین امکانات و تسهیلات گردشگری حلال نسبت به دیگر کشورهای اسلامی پیشگام بوده است.
این دو کشور که برنامه‌های بلند مدت و منسحمی را برای جذب هرچه بیشتر گردشگران مسلمان درپیش گرفته و هدف‌های بزرگ تری را درسال های آینده تعیین کرده‌اند، بر سال‌های اخیریشترین تعداد گردشگر مسلمان و درآمد را از محل سفر مسلمانان از آن خود کرده اند.


   1   2      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ

 
 

ابزار هدایت به بالای صفحه